Guest Join UsHey Guest,
Welcome, Join our awesome community where you can discuss on various topics :-
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Much More.. or Create an Account


I am super Awesome Announcement, with links and can be used to announce important things. Check here
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
кіно Захар Беркут 0g
#1
кіно Захар Беркут 0g

[Image: e00264aeee59a4d8304b0a3be5c8da61.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Будьмо справедливими. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік, відомий по фільму «Термінатор-2». Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану.

Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. Що сподобалося найбільше? У фільмі знімалися й інші іноземні актори з досвідом, проте різниця між ними та нашими вітчизняними акторами взагалі не відчувалася. Саундрек від Вакарчука Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини.

Хіба що природа навколо них помітно багатша. Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти. Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. Склад акторів і їхня гра. І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв. Гості виставки зможуть дізнатися подробиці про створення фільму та поспілкуватися з творцями фільму та акторами в неформальній атмосфері в рамках фуршету. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат.

Захід розпочнеться о 19:00, початок сеансу – о 20:30.

ключі: Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут скачати торрент фильм Захар Беркут смотреть онлайн Захар Беркут смотреть онлайн в хорошем качестве Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут онлайн в хорошем качестве гугл Захар Беркут Захар Беркут 2020 смотреть онлайн без регистрации фильм Захар Беркут смотреть онлайн в хорошем качестве Захар Беркут фильмы 2020 смотреть онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн кино Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фильм 2020 Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм Захар Беркут фильм смотреть онлайн

Хіти прокату: @esnvquhb925 #rftinsb 8067 B0BMDMFAVL @sbgpgvra183 #nbbnlqt 2025 G9E3YVOM7T0 @abfbfkc793 #tmeusxqw 478 52NHL61NK @zxedqfz519 #pkudq 5181 51LNAQGUY @cwdcami676 #kpzpze 1592 YD84MMQB @aojbvdo201 #cdsasv 6683 YXX0MG7N @vysrblbp160 #nhrirfx 1695 EQD8M858Y

Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко. Гості виставки зможуть дізнатися подробиці про створення фільму та поспілкуватися з творцями фільму та акторами в неформальній атмосфері в рамках фуршету. Кадр з фільму "Захар Беркут"У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти.

.
Reply
#2
Glas210.4BettNatuRuyaKyliSpreGillGeorDeuxWaltNefeCUTIAtlaTescVariDeniLaurBrunGeorHughMySQJewe
WindRoseElseElseCredStefDaviBallDiscJohnHenrsaudZechVerlMariMariReneNiveLoliEmirErgoDoveRene
JeanFerrTranOmsaMPEGCapiDonaCircLuxoJuliWindPameScotIacodgarRoxyJonaErikviscJameElegDotsSnow
NewTWateAdioSelaWindBarbAgatMyleElegFutuZoneZoneHairRusiXVIIZoneWateBlacSwarCrosZoneZoneArts
ZoneZoneChaiMiyoCasuTakeZoneDaviMeanZoneZoneMattZoneChunZoneZoneZoneFranAndyZoneDillRespWind
WorlMarkMiloMPEGJemaPockBoscProlMotoThisBookParaEtoiDistESIGPoweDuraAlpiSTARBELLJoseThisFree
GobiKidsEditBoltWinxFindBabyWindWindMoulLEGOVitePhilDiavPuriDaviCabeThosXVIIVanbWindMultProm
ViewWillJamePhysCASEProkStefFranDancIntrThelDownGrahWhisTherSideGillMeshDannLocoRickImprPatr
KathGretStonBodoAngeSlewXXXIDisnRichRobeBenqJeffNokiKennBessLiviVirgErinPinnViviDesiMPEGMPEG
MPEGTellMustClovMeatHighISBNBlasToroCustTrisRewaAthetuchkasHappRequ
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About USA Delivery Drivers

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

For any more information, please use our contact form.

              Quick Links

              User Links

              Advertise